Здоров’я для всіх

Здоров’я для всіх

7 квітня щорічно відзначається Всесвітній день здоров’я. Дата святкування приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ прийнято 7 квітня 1948 року охорони здоров’я тоді ж і виникла ідея проводити це міжнародне свято. Заходи до Всесвітнього дня здоров’я  спрямовані на мотивацію збереження здоров’я кожної людини і людства в цілому.

Цього року Всесвітньої організації охорони здоров’я приділяє особливу увагу темі загального охоплення послугами охорони здоров’я, щоб допомогти людям зрозуміти, які послуги повинні бути їм доступні і де їх можна отримати. ВООЗ закликає виступати в підтримку рівного доступу до медичних послуг для всіх і всюди.

Здоров’я для всіх – під таким лозунгом цього року проходить День здоров’я. Основна мета цих заходів – профілактика та увага до власного здоров’я. Адже здоров’я – це справжнє багатство, наявність, якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу.

У наш час здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, а й фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. А необхідність вести здоровий спосіб життя була актуальною як у стародавньому світі, так і сьогодні тому що являється найголовнішою умовою та чинником формування, збереження і зміцнення здоров’я навіть у складних екологічних та соціально-економічних умовах.

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 3 квітні поточного року з дітьми, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, проведено тематичні інтерактивні заняття з теми «Основні складові здорового способу життя». Мета цього заходу навчити дітей та підлітків формувати свою програму здорового способу в залежності від стану здоров’я. Особливу увагу на заняттях приділено питанням режиму дня, особистій гігієні, фізичний підготовці, здоровому харчуванню та впливу шкідливих звичок на здоров’я.

Крім того, діти прийняли активну участь у вікторинах, конкурсах малюнків з даної тематики та отримали яскраву корисну друковану інформацію.

Знання, які отримали діти та підлітки під час занять дозволять сформувати навички з питань збереження та зміцнення  здоров’я.

Питання щодо підвищення якості надання медичної допомоги дитячому населенню, у т.ч. і заходи із збереження та формування здоров’я є пріоритетним у роботі фахівців у лікарні.

Здоров’я для всіх

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *