Заняття з пацієнтами з правил поведінки під час відпочинку біля води

Заняття з пацієнтами з правил поведінки під час відпочинку біля води

Влітку саме біля води – одне з найулюбленіших місць відпочинку для дітей. Разом із збільшенням температурних показників зростає і кількість нещасних випадків на водоймах. Найпоширеніша причина утоплення є недотримання правил безпечної поведінки на воді.

З метою формування у дітей безпечної поведінки під час відпочинку на воді, попередження та недопущення травматизму 25 липня поточного року з дітьми та батьками, які знаходяться на стаціонарному лікуванні проведено тематичні заняття: «Правила поведінки під час відпочинку біля водойм».

Заняття з пацієнтами з правил поведінки під час відпочинку біля води Заняття з пацієнтами з правил поведінки під час відпочинку біля води

На заняттях з пацієнтами обговорені ситуаційні моменти та дії дітей під час купання, опрацьовані питання що робити і як допомогти людині що тоне, та інше.

Фахівці лікарні вчили дітей та підлітків дбати про власну безпеку під час відпочинку, а також приділили увагу питанням першої допомоги, послідовності дій у разі виникнення надзвичайної ситуації. Всі присутні на заході отримали яскраві, друковані пам’ятки «Безпека на воді».

Щоб відпочинок на канікулах приносив радість та задоволення дітям, в лікарні з пацієнтами постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота  з безпеки життєдіяльності. 

Заняття з пацієнтами з правил поведінки під час відпочинку біля води

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *