Заняття до Всесвітнього дня серця Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Заняття до Всесвітнього дня серця

27 вересня поточного року до Всесвітнього дня серця з дітьми, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в кардіоревматологічному відділенні проведено тематичне інтерактивне заняття «Правила здорового серця». На заході були присутні 17 дітей.

Фахівці лікарні розповіли дітям про хвороби серця, фактори розвитку захворювань серцево-судинної системи та як зберегти здоров’я серця.

Дітей ознайомили з наслідками шкідливих звичок на розвиток дитини (тютюнопаління, вживання наркотиків, алкогольних напоїв, шкідливої їжі). Особливу увагу приділили питанням здорового способу життя, бо саме прості корисні звички допоможуть дітям: зберегти здоров’я, стати успішними та здійснювати свої мрії. Діти обговорювали з фахівцями: планування розпорядку дня, що таке збалансоване харчування, режим фізичних навантажень та інші.

По закінченню заходу усі бажаючи отримали пам’ятки «Правила здорового серця», «Люби своє серце», «Як зберегти здоров’я».  

Основна мета заходу навчити дітей з раннього віку цінувати, берегти і зміцнювати своє здоров’я. Такий підхід в лікарні сприяє формуванню у дітей позитивних, пізнавальних мотивацій щодо збереження здоров’я.

Заняття до Всесвітнього дня серця Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье Заняття до Всесвітнього дня серця Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+