Заходи до щорічного тижня імунізації Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Заходи до щорічного тижня імунізації

Всесвітній тиждень імунізації проводиться щорічно в останній тиждень квітня з метою популяризації використання вакцин для захисту від інфекційних хвороб людей будь-якого віку. Імунізацію визнано найбільш успішною та економічно ефективною профілактичною стратегією, яка на сьогодні дозволяє попередити 28 тяжких інфекційних хвороб. 

У зв’язку із значним зниженням охоплення населення України профілактичними щепленнями в останні роки та відповідно утратою рівнів колективного імунітету питання вакцинації не перестає бути актуальним.

З метою в черговий раз привернути увагу батьків до вакцинації, як найбільшого ефективного захисту від інфекційних хвороб, КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5»  впродовж тижня імунізації (з 24 по 30 квітня 2017 року) вжито низку заходів, зокрема, проведено інформаційну кампанію на міському радіомовленні, розповсюджено пам’ятки «Імунізація – невід’ємне право людини на здорове життя», організовано навчальний семінар для медичних працівників навчальних закладів району та проведено залік щодо відпрацювання техніки та знання інструкцій проведення щеплень тощо.

За ініціативи лікарні, в навчальних закладах Хортицького району, організовано  флешмоб «Ми за вакцинацію!» за участю старшокласників, медпрацівників та батьків та конкурс дитячих малюнків «Земля – планета здорових людей», «Вакцинація рятує життя» і «Я – щеплення не боюся!».

За «тиждень імунізації» дітям Хортицького району проведено близько 500 профілактичних щеплень від різних захворювань та інфекцій.

Звичайно, в окремих випадках можливі поствакцинальні реакції. В будь-якому випадку, ризик поствакцинальних реакцій і ускладнень незрівнянно нижчий за ризик, на який ми наражаємо здоров’я і життя дітей, залишаючись незахищеними перед справжньою грізною небезпекою – інфекціями.

Краще запобігти, ніж хворіти. Будьте здорові!

Заходи до щорічного тижня імунізації Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+