З Міжнародним днем медичної сестри Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

З Міжнародним днем медичної сестри

Всесвітній день медичних сестер святкується щорічно 12 травня – у день народження видатної англійки Флоренс Найтінгейл, яка організувала  першу службу  сестер милосердя під час Кримської війни. 

В Україні день медичної сестри відзначається з 1997 року за ініціативи Міністерства  охорони  здоров’я та Асоціації медичних сестер України. Це своєрідна подяка медичним сестрам за щоденну роботу та визнання важливості цієї  професії.

Медсестри – це перші помічники лікаря, які виконують всі приписи лікаря швидко, точно та відразу. Саме вони більший проміжок часу контактують з пацієнтом, піклуються про нього вдень і вночі, переживають з ним усі труднощі та допомагають одужати. Сестри з легкістю  розбираються в пігулках,  спритно справляються з голками,  вимірюють тиск, беруть аналізи і видають довідки. Професія медичної сестри – складна й багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність, високий  професіоналізм та милосердя.

07 травня поточного року  з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри в конференц – залі  лікарні відбулися  урочисті заходи та проведений   конкурс  професійної майстерності медичних сестер.

З професійним святом медичних сестер привітав директор закладу Андрій Григорійович Запорожченко. Всім присутнім на заході побажав міцного здоров’я, невичерпної енергії, віри та успіхів в наполегливій праці, професійних злетів, творчого натхнення, віри в особисті можливості, добра і злагоди у сім’ях.

За зразкове виконання своїх професійних обов’язків та багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, відданість справі та активну громадянську позицію медичним сестрам вручили заслужені нагороди Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, Асоціації молодших медичних спеціалістів Запорізької області та адміністрації лікарні.

Після урочистого привітання та нагородження грамотами проведено конкурс,  який проходив в два тури (тестування та демонстрація практичних навичок).

Конкурс оцінювали члени журі, а присутні в залі підтримували учасників гучними оплесками. Боротьба проходила в дружній атмосфері. Конкурсанти продемонстрували професійний рівень своєї підготовки та отримали за перемогу нагороди.

Крім того, Андрій Григорійович Запорожченко привітав старшу медичну сестру відділення анестезіології та інтенсивної терапії та хронічного діалізу – Вороніну Тетяну Олександрівну з перемогою в номінації «Міс професіонал» у конкурсі Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, який відбувся 03 травня 2019 року.

З Міжнародним днем медичної сестри Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+