З міжнародним днем медичної сестри! Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

З міжнародним днем медичної сестри!

12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри.
Історія виникнення цього свята бере початок з 19 століття. Саме 12 травня 1820 року народилася символ людської доброти і гуманізму, перша сестра милосердя, англійка за походженням Флоренс Найтінгейл.

З нагоди свята «День медичної сестри» в актовому залі лікарні відбулися урочисті заходи.

На сьогодні в лікарні працює 416 медичних сестер, які кожного дня невтомно та самовіддано піклуються про наших пацієнтів.

Від адміністрації лікарні прозвучали привітання та щирі слова подяки всім медичним сестрам за їхню щоденну, самовіддану працю, прагнення до професійного зростання і розвитку.

Медсестра – унікальна особистість. Жодна спеціальність у світі не пов’язана так близько з людським болем, як професія медичної сестри. Вона завжди з хворим, перша готова прийти йому на допомогу.

«Професія медсестри є однією з найшановніших та найважливіших у суспільстві. Ви є головною опорою і для лікарів, і для пацієнтів. Без допомоги та злагодженої роботи медичних сестер не впорався би жоден лікар. Більша частина усього догляду за хворим лягає на ваші плечі. Від вашої уваги та піклування напряму залежить одужання пацієнтів. Саме від Вас хворі хочуть почути, що все буде добре, саме з Вами мають постійний контакт», – зазначив головний лікар Андрій Запорожченко.

Крім квітів і солодких подарунків медсестрам вручили заслужені нагороди Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, Асоціації молодших медичних спеціалістів Запорізької області та адміністрації лікарні за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, зразкове виконання трудових обов’язків, відданість справі та активну громадянську позицію.

З міжнародним днем медичної сестри! Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+