XVI Школа «Козацький спис», конференція «Крізь терни до зірок», з нагоди Всесвітнього дня анестезіолога Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

XVI Школа «Козацький спис», конференція «Крізь терни до зірок», з нагоди Всесвітнього дня анестезіолога

16-17 жовтня 2018 року з нагоди Всесвітнього дня анестезіолога на базі КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» проведено XVI Школу «Козацький спис». Організаторами заходу виступили: Асоціація анестезіологів Запорізької області, ДУ «Запорізька медична академія післядипломної освіти», Запорізький державний медичний університет та  КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5».

Школа «Козацький спис» присвячена питанням екстреної допомоги, проведенню комплексу заходів базової та спеціалізованої реанімації, питанням контролю болю, безпечної інфузії та профілактиці катетер асоційованої інфекції. Особливу увагу приділено доповіді к.мед.н., асистента кафедри дитячих хвороб ЗДМУ Давидової А.Г. «Сучасні стандарти проведення серцево-легеневої реанімації» (за рекомендаціями ERC та AHA).

Також,  16 жовтня 2018 року на базі лікарні проведено конференцію «Через терени до зірок», присвячену 172 річниці з дня проведення першого успішного ефірного наркозу. На конференції підвели підсумки конкурсу доповідей інтернів анестезіологів, нагородили переможців та провели посвячення лікарів-інтернів в анестезіологи.

В рамках програми Школи «Козацький спис» також розглянуті питання медичних сестер, зокрема: безпека і комфорт пацієнтів в операційній  та палатах інтенсивної терапії: контроль болю, елементи догляду, температурний режим;  алгоритми катетеризації периферійних вен; інноваційні медичні вироби для інфузії та інші.

Для учасників заходу проведено майстер-класи з базових методів відновлення та підтримання життя; з вдосконалення практичних навичок катетеризації периферійних вен та інші.

Такі заходи не лише дозволяють підвищити рівень професійних знань медичного персоналу лікарні, а також позитивно впливають на якість надання медичної допомоги пацієнтам.

XVI Школа «Козацький спис», конференція «Крізь терни до зірок», з нагоди Всесвітнього дня анестезіолога Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+