, Впровадження в медичну практику європейських протоколів діагностики та лікування захворювань, Міська  дитяча лікарня №5

Впровадження в медичну практику європейських протоколів діагностики та лікування захворювань

При підтримці МОЗ України за сприянням громадської організації «Медичний простір»  3 жовтня поточного року на базі КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР проведено освітньо-навчальний семінар “Впровадження в медичну практику європейських протоколів діагностики та лікування захворювань».

Захід проведено з метою підвищення професійних знань медичних фахівців, впровадження стандартів та європейських протоколів діагностики та лікування захворювань у дітей.

З привітальним словом і побажанням плідної праці на семінарі виступив директор лікарні Запорожченко А.Г. та представив спікерів заходу.   

Участь у  семінарі прийняли понад 250 медичних фахівців закладів охорони здоров’я міста Запоріжжя.

З доповідями на семінарі виступали провідні фахівці України:

Хайтович М.В. завідувач кафедрою клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ імені О.О.Богомольца, професор, доктор медичних наук, м.Київ; Бєлоусова О.Ю., завідуюча кафедрою педіатричної гастроентерології та нутріціології ХМАПО, доктор медичних наук, м. Харків;  Крючко Т.О. завідуюча кафедрою педіатрії №2 ВГУЗУ «Українська медична стоматологічна академія”, доктор медичних наук, професор, м.Полтава; Матвієнко І.М. старший науковий співробітник дитячого консультативно-діагностичного центру ДУ «ІПАГ НАМП України», кандидат медичних наук, м.Київ;  Красько М.П. доцент кафедри клінічної фармакології, фармації та косметології, лікар вищої категорії, м. Запоріжжя.

Присутнім презентували  доповіді з таких тем: гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРБ): міжнародні рекомендації; антибактеріальна терапія з позиції гастроентерологічної безпеки; функціональні гастроінтестинальні розлади – розлади взаємодії ЦНС-ШКТ; когнітивна дисфункція у практиці педіатра: сучасні аспекти терапії; ГРВІ у дітей; клінічна фармакологія протикашльових та відхаркувальних лікарських засобів (вікові аспекти) та інші.

Подібні заходи в лікарні  дають можливість фахівцям лікарні підвищити свій професійний рівень та  поділитися своїми здобутками,  впроваджувати провідний досвід колег в стінах лікарні і як наслідок підвищити якість надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя та Запорізької області.

  , Впровадження в медичну практику європейських протоколів діагностики та лікування захворювань, Міська  дитяча лікарня №5    , Впровадження в медичну практику європейських протоколів діагностики та лікування захворювань, Міська  дитяча лікарня №5

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *