Вплив харчування та фізичної активності на якість здорового життя Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Вплив харчування та фізичної активності на якість здорового життя

Турбота про здоров’я і розвиток дитини починається насамперед із організації здорового способу життя.

Здоровий спосіб життя – це й сприятливий емоційний клімат у родині, правильно організоване раціональне харчування, культивування рухливих вправ, ігор на повітрі, достатня трудова активність, і, звичайно ж, зразкова поведінка дорослих, їхнє негативне ставлення до шкідливих звичок, зокрема до алкоголю і тютюнопаління.

Вплив харчування та фізичної активності на якість здорового життя Міська дитяча лікарня №5 детская больница ЗапорожьеЗ метою популяризації здорового способу життя та формування навиків, направлених на зміцнення і збереження здоров’я, серед пацієнтів лікарні 30.08.2019 року проведені тематичні заняття – «Вплив харчування та фізичної активності на якість здорового життя».

На заході діти мали змогу не лише отримати необхідні знання щодо правильного режиму дня, здорового способу життя, раціонального харчування, дотримання особистої гігієни та застереження щодо шкідливих звичок, але й весело та цікаво провести свій час.

Основна мета таких заходів – навчати дітей з раннього віку цінувати, берегти і зміцнювати своє здоров’я. Такий підхід в лікарні сприяє формуванню у дітей позитивних, пізнавальних мотивів щодо збереження здоров’я.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+