Волонтери «Твори добро, Україно!» прийняли участь в занятті з пацієнтами лікарні

З метою адаптації та покращення психоемоційного стану пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у неврологічному відділенні 16 січня 2020 року фахівцями лікарні за участю волонтерів громадської організації «Твори добро, Україно!» проведено заняття з елементами арт-терапії. На заході були присутні понад 15 дітей.

Арт-терапія або «лікування мистецтвом» – популярний спосіб роботи з дітьми. Це чудова можливість дітям відкритися, поділитися своїми емоціями та страхами. Адже так важко висловити всі ті емоції, що вирують у душі дитини, яка перебуває на лікуванні. Саме арт-терапія допомагає маленьким пацієнтам відновити душевну гармонію, навчитися контролювати свої емоції, бути впевненими в собі та дозволяє побачити світ навколо себе прекрасним і доброзичливим.

Фахівці лікарні та волонтери разом із дітьми малювали в стилі петриківського розпису, а замість пензликів були їх пальці. Діти були в захваті! Адже малювати пальчиками не лише просто але й весело. Атмосфера заняття абсолютно безпечна, невимушена, все відбувалося в процесі гри, за бажанням і без нав’язування. Під час малювання діти вчилися спілкуватися між собою, знайомилися із гостями та презентували себе.

Крім того, волонтери розповіли дітям про історію виникнення петриківського розпису, ознайомили з основними елементами цього неповторного художнього стилю.

Діти гарно провели вільний від процедур час, а гарний настрій позитивно впливає на процес лікування та одужання.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+