Волонтери «Твори добро, Україно!» в гостях у пацієнтів лікарні Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Волонтери «Твори добро, Україно!» в гостях у пацієнтів лікарні

За доброю традицією, з метою адаптації та покращення психоемоційного стану пацієнтів лікарні, які перебувають на стаціонарному лікуванні у неврологічному відділенні завітали волонтери громадської організації «Твори добро, Україно!».

Волонтери разом зі спеціалістами лікарні провели майстер-класи з ліплення та виготовлення аплікацій із солоного тіста. Ліплення з солоного тіста – захоплююче заняття, яке здатне доставити масу задоволення маленьким пацієнтам.

Для дітей виготовлення виробів із солоного тіста не лише цікаво,  але ще й дуже корисне заняття, оскільки дрібна моторика рук безпосередньо пов’язана з розвитком мови, мислення, уваги, уяви, зорової і рухової пам’яті.

Процес ліплення та виготовлення яскравих аплікацій  найулюбленіше заняття дітей, яке дарує не лише гарний настрій, але й, в свою чергу, позитивно впливає на процес одужання.

Ми щиро дякуємо громадській організації «Твори добро, Україно!» за покращення психоемоційного стану у дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в лікарні.

І з радістю чекаємо на нові зустрічі!

Такими зустрічами задоволеними лишаються не тільки діти, але й їх батьки, адже як приємно бачити усмішку на обличчі своєї дитини.

Волонтери «Твори добро, Україно!» в гостях у пацієнтів лікарні Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

 

1 Comment

  1. Дуже приємно працювати з дітьми. Намагалися підняти настрій та таким чином прискорити їх видуження

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+