Візит провідного міжнародного експерта в лікарню

Візит провідного міжнародного експерта в лікарню

21-22 січня  КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» відвідав провідний міжнародний експерт в галузі менеджменту у сфері охорони здоров’я; директор програми з управління якістю в галузі охорони здоров’я Ризького університету ім. Пауля Страдиня (Рига, Латвія); директор з розвитку в Ризькій Східній університетській клініці; зовнішній експерт з безпеки пацієнтів та управління якістю Латвійської асоціації економіки охорони здоров’я; національний проектний менеджер програм охорони здоров’я Латвії; консультант-викладач проектів міжнародних організацій; має ступінь магістра в міжнародній магістерській програмі з оцінки та управління технологіями охорони здоров’я університетів Барселони, Монреаля, Оттави та Католицького університету Риму та практичний досвід впровадження фундаментальних змін в систему організації охорони здоров’я у пост-радянський період – Ігорс Трофімовс.

Основною метою візиту є обмін досвідом та покращення компетенції та зміцнення спроможності лікарні в умовах реформування галузі охорони здоров’я.

Візит провідного міжнародного експерта в лікарнюІгорс Трофімовс прийняв участь в оперативній нараді з медичними фахівцями  та керівниками структурних підрозділів лікарні, на якій ознайомив з базовими механізмами управління змінами в перехідний період, основними методами управління якістю: удосконалення безпеки пацієнтів та якістю охорони здоров’я, ґрунтуючись на оцінці ризиків та інше.

Також, в рамках візиту експерт ознайомився з поточною роботою відділень та структурних підрозділів лікарні; стратегією розвитку лікарні на найближчий період та висловив свої пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення системи організації надання медичної допомоги на базі лікарні.

Крім того, на базі лікарні під головуванням директора департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради – Ушакової В.В. відбулася нарада за участю: заступника директора департаменту охорони здоров’я з економічних питань-начальника відділу фінансового та матеріально-технічного забезпечення Завоюри І.Г.; начальника відділу реформ та розвитку галузі охорони здоров’я департаменту охорони здоров’я – Ситникової М.М.; головного лікаря КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» -Запорожченко А. Г. та провідного міжнародного експерта – Ігорса Трофімовса.

На нараді, зокрема, порушувались питання провідного міжнародного досвіду переходу з радянської на європейську систему охорони здоров’я (роль, функції, виклики і відповідальність керівника); застосування передових ІТ в системі  охорони здоров’я; удосконалення безпеки пацієнтів та підвищення якості охорони здоров’я, що є особливо актуальним в умовах реформування сфери охорони здоров’я в Україні.

Загалом, експерт гідно оцінив здобутки та професійний рівень колективу лікарні та  якість надання медичної допомоги дитячому населенню в умовах лікарні.

Отримані нові професійні знання у сфері управління та організації роботи закладів охорони здоров’я, враховуючи досвід провідних країн світу, дозволять вдосконалити організацію надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя на базі Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5, що є пріоритетним в роботі всіх фахівців лікарні.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *