В урологічному відділенні лікарні відкрито ігрову кімнату Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

В урологічному відділенні лікарні відкрито ігрову кімнату

Урологічне відділення лікарні надає цілодобово висококваліфіковану діагностичну та лікувальну допомогу дитячому населенню міста Запоріжжя та Запорізької області з захворювань сечостатевої та сечовидільної систем.

Щороку у відділенні проходять лікування понад 800 пацієнтів, з них 65% після проведених оперативних втручань.

Для багатьох дітей перебування в стінах лікарні, іноді без батьків – це стрес, а особливо для дітей позбавлених батьківської опіки (сиріт). Дітям в чужій лікарняній обстановці не вистачає яскравих емоцій та розваг, які вони так полюбляють.

Для маленьких пацієнтів урологічного відділення, завдяки благодійній фінансовій допомозі нашого земляка – Годзенко Р.С., за участю працівників відділення відкрито дитячу ігрову кімнату.

«Давно мріяли про ігрову кімнату, в якій діти б мали змогу інтелектуально розважатись та відпочивати, заряджатися позитивними емоціями, відволікаючись від медичних процедур, що позитивно впливає на процес одужання», – зазначає завідувач відділення  Віталій Веліканов.

Гральний простір дитячої кімнати обладнаний малотравматичними (без гострих кутів) меблями, м’яким лінолеумом, м’якими дитячими килимками та кріслами, дитячим ростоміром, столами та  двостороннім мольбертом, веселими іграшками і  розвиваючими іграми, тощо.

Особливість ігрової кімнати в тому, що вона призначена для комплексного використання: як ігрова, і як зона для творчості та відпочинку. Отримані тут позитивні емоції, на думку фахівців, незмінно сприятимуть швидкому одужанню маленьких пацієнтів. А фізичні та інтелектуальні розваги додадуть дитині сил для найшвидшого одужання. Крім того, в цьому приміщенні передбачається проведення виховної роботи з дітьми.

На відкриття ігрової кімнати в урологічне відділення завітали постійні друзі лікарні – лікарняні клоуни «Сміхоноси».

Висловлюємо щиру подяку Годзенко Р.С. та співробітникам урологічного відділення за створення ігрової кімнати, що робить перебування дітей та їх батьків комфортним. Завдяки створеній кімнаті час перебування пацієнтів в лікарні промайне швидше.

В урологічному відділенні лікарні відкрито ігрову кімнату Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+