В лікарні відкрито кабінет «Галотерапії з фітобаром» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

В лікарні відкрито кабінет «Галотерапії з фітобаром»

14 травня поточного року ознайомитися з роботою кабінету галотерапії (соляної кімнати) з фітобаром завітали заступник Запорізького міського голови Пустоваров Анатолій Іванович та директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради  Ушакова Вікторія Василівна.

Проект створення кабінету галотерапії (соляної кімнати) з фітобаром реалізовано в рамках конкурсу «Громадський бюджет м. Запоріжжя» 2019.В лікарні відкрито кабінет «Галотерапії з фітобаром» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Проектом передбачено проведення відповідного поточного ремонту приміщення, включаючи декоративне освітлення та соляні елементи на суму 310 055,00 та придбання необхідного обладнання та інвентаря – галогенератор, коктейлер для приготування кисневої пінки, кисневий концентратор, іонізатор, автономна система вентиляції, декоративне освітлення), меблі тощо на суму 47 801,00 грн. Пропускна здатність кабінету галотерапії до 25 осіб за зміну.

На даний час галотерапія вважається найефективнішим  не медикаментозним способом лікування, який застосовується з профілактичною метою  та заснований на вдиханні соляних парів у спеціальному приміщенні, де повітря містить іони йоду, магнію.

Головним лікувальним фактором галотерапії – є сіль, її найдрібніші частинки розміром 1-5 мікрон проникають у найвіддаленіші відділи бронхіального дерева, та надають, бронходренажну, протизапальну, імуномодулюючу дію на респіраторний тракт, що опосередковано покращує загальний захист організму. Поліпшення дренажної функції і зменшення запалення дихальних шляхів сприяють зниженню гіперактивності і зменшенню бронхоспастичного компонента.

Для дітей кабінет галотерапії – це не тільки джерело оздоровлення, прекрасний настрій, але і місце де соль збагачує кров киснем, має заспокійливу і сприятливу дію на нервову систему.

В лікарні відкрито кабінет «Галотерапії з фітобаром» Міська дитяча лікарня №5 детская больница ЗапорожьеФітобар з кисневим коктейлем позитивно впливає на нормалізацію стану кишківника, як додатковий засіб застосовується для лікування важких захворювань печінки, холециститу, ішемії серця, порушень функцій нервової системи, для підвищення імунітету.

Реалізація даного проекту дозволить всім дітям міста Запоріжжя, які потребують лікування або заходів з відновлення та профілактики, у т.ч. дітям з обмеженими можливостями, дітей групи ризику – отримати доступну безмедикаментозну терапію для загальної реабілітації і оздоровлення організму; очищення й лікування дихальних шляхів; для лікування всіх видів алергії і її профілактики; стабілізації обмінних процесів; лікування захворювань шкіри; лікування захворювань нервової системи; та інших захворювань.

 

 

Залишити відповідь

Ваш email не буде опубліковано. Required fields are marked *

Search

+