Урочисті заходи до державних свят Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Урочисті заходи до державних свят

З нагоди відзначення Дня Державного прапора та 28-річниці Незалежності України 21 серпня поточного року в лікарні відбулися урочисті заходи.

Урочисте зібрання розпочато із  виконання Державного Гімну України.

Із вітальним словом до присутніх звернувся  директор лікарні – Запорожченко А.Г., який у своїй промові привітав колектив з державними  святами з побажаннями миру, добра та злагоди та  відмітив, що сила національного духу та єдність допоможуть здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення державності, та хоробрість  всіх військовослужбовців, які нині, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України.

Відзначаючи дві знаменні дати  – День Державного Прапора  і День  незалежності України, маємо пам’ятати, – це символи свободи, єднання нашої країни, уособлення прагнень та надій українського народу на мирне майбуття, які маємо берегти і шанувати, як найвищу національну святиню.

З нагоди відзначення Дня Незалежності України співробітників лікарні, за вагомий внесок у сферу охорони здоров’я, багаторічну та сумлінну працю кращих працівників лікарні відзначено грамотами Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР.

Також на заході, хвилиною мовчання співробітники вшанували пам’ять тих, хто в різні періоди історії країни віддав своє життя за свободу рідної землі та Незалежність України.

По завершенню заходу учасники поклали квіти до меморіальної дошки загиблим воїнам Запорізького краю,  які брали участь в бойових діях на сході країни.

Урочисті заходи до державних свят Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+