Урочисті заходи до Дня медичного працівника Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Урочисті заходи до Дня медичного працівника

Щорічно, у  третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники, які захищають найцінніше, що є у людини – здоров’я. Представники цієї благородної професії завжди поруч з людьми у найважчі хвилини життя. Щодня і щогодини медики надають допомогу, проявляючи відповідальність, чуйність і доброту.

15 червня в конференц-залі лікарні відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника, на яких традиційно досягнення медичних працівників Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5 відзначено почесними грамотами, подяками та квітами.

Головний лікар Андрій Запорожченко привітав всіх медичних працівників із професійним святом та висловив щирі слова вдячності за їх нелегку працю, щире серце, і побажав усім присутнім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди та невичерпної енергії.

Також, на урочистий захід в лікарню завітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Анатолій Пустоваров, який привітав усіх медичних працівників та вручив подяку колективу лікарні за високий професіоналізм, відданість справі, значний внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника.

Особисто привітати, вручити почесні грамоти та подяки медичним працівникам лікарні завітали і директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова і голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району  Олександр  Пшеничний.

На честь всіх медичних працівників прозвучали теплі привітання та щирі слова подяки від пацієнтів за врятоване життя та подарунком для колективу лікарні став святковий концерт за участю колективів  «Школи  східного танцю» під керівництвом Маркової В.Е. та ансамблю сучасно-естрадного танцю «Modern Life», які представили яскраві танцювальні та вокальні номери.  

Урочисті заходи до Дня медичного працівника Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+