Удосконалення професійних знань медичних сестер лікарні Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Удосконалення професійних знань медичних сестер лікарні

В роботі закладів охорони здоров’я неможливо переоцінити роль медичної сестри. Запорукою надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам є не лише знання галузевих норм та правил, а й постійне вдосконалення практичних навичок в роботі.

Особливо актуальним в роботі медичного персоналу в дитячому закладі охорони здоров’я є досконале володіння технікою постановки периферичних катетерів і догляду за ними. При проведенні катетеризації вен у дітей раннього віку, на відміну від дорослих пацієнтів, існує цілий ряд специфічних рис, пов’язаних з анатомо-фізіологічними особливостями дитячого організму (обмежений вибір локалізації вен для катетеризації, менший діаметр вен та інше).

З метою вдосконалення та підвищення рівня професійних знань медичного персоналу лікарні, 21 серпня поточного року на базі лікарні проведено тематичне заняття з відпрацюванням практичних навичок: «Безпечна інфузія. Покроковий алгоритм постановки периферичних катетерів та догляд ними».

Захід організовано фахівцями лікарні, за участю представника ТОВ «Б.Браун Медікал Україна». У занятті прийняли участь понад 30 медичних сестер із всіх клінічних відділень лікарні.

В рамках програми заняття учасники розглянули такі актуальні питання, як: показання для застосування внутрішньовенної  терапії через периферичний венозний катетер; ризики які виникають на усіх етапах інфузійної терапії; профілактика ускладнень; типи периферичних катетерів, підготовка до постановки, техніка проведення та догляд за периферичним венозним катетером та інші. Медичних сестер  ознайомили з інноваційними медичними виробами для інфузії та продемонстрували  переваги і особливості їх застосування.

Особливістю даного заходу став майстер клас на манекенах з удосконалення практичних навичок з техніки постановки  периферичних катетерів для дітей, де Всі учасники заходу мали змогу відпрацювати отриманні знання на практиці.

Такі заняття дозволяють підвищити рівень професійних знань та кваліфікацію медичного персоналу.

Заходи із покращення якості та доступності медичної допомоги на базі КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР є пріоритетними в роботі фахівців лікарні.

Удосконалення професійних знань медичних сестер лікарні Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+