Участь фахівців лікарні у конгресі Європейської асоціації дитячих хірургів

Участь фахівців лікарні у конгресі Європейської асоціації дитячих хірургів

22-23 березня поточного року на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького відбувся 12 освітній навчальний курс для дитячих лікарів хірургів та урологів з країн Центральної та Східної Європи – «Мініінвазивна та неонатальна хірургія».

Організаторами виступила Європейська асоціація дитячих хірургів (EUPSA) та кафедра дитячої хірургії ЛНМУ ім. Данила Галицького.

У заході взяло участь близько 300 фахівців із 23 країн центральної та східної Європи, Білорусії, України та країн Африки. Від КУ «ЗМБДЛ №5» участь прийняли заступник головного лікаря з хірургічної допомоги Скалозубов М.О., завідувач відділенням планової та екстреної хірургії Лятуринська О.В. та група профільних фахівців лікарні.

Участь фахівців лікарні у конгресі Європейської асоціації дитячих хірургівВпродовж двох днів фахівці лікарні мали змогу прийняти участь у лекторіях міжнародного рівня. Керівники провідних клінік дитячої хірургії Європи, а саме: Mikko Pakarinen (Хельсінкі), Juan Carlos de Agustin (Maдрид), Francesco Morini (Рим), Martin Lacher (Лейпциг), Stuart Hosie (Mюнхен), Tomas Wester (Стокгольм), Dariusz Patkowski (Вроцлав) ознайомили слухачів з найбільш актуальними питаннями хірургії новонароджених, контроверсійних питань хірургії та урології дитячого віку, а також малоінвазивних методів корекції вроджених і набутих захворювань.

Загалом,  участь у освітньому курсі такого рівня дає можливість поспілкуватися та перейняти провідний досвід колег з Європи та світу, обговорити актуальні питання практичної малоінвазивної технології в дитячій хірургії та поділитися  своїми здобутками, отримати кваліфіковані консультації щодо тактики подальшого лікування хворих з вродженими вадами, які лікуються та знаходяться на диспансерному обліку в лікарні.

Питання щодо підвищення якості надання медичної допомоги дитячому населенню, у т.ч. впровадження нових сучасних технологій в практику лікування хворих дітей є пріоритетним у роботі фахівців у лікарні.

Участь фахівців лікарні у конгресі Європейської асоціації дитячих хірургів

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *