Участь фахівців лікарні у конгресі анестезіологів України 2019 Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Участь фахівців лікарні у конгресі анестезіологів України 2019

З 19 по 21 вересня поточного року в м. Києві відбувся наймаштабніший конгрес анестезіологів в історії України при підтримці МОЗ України, Національної академії медичних наук України та ГО «Асоціація анестезіологів України. В заході прийняло участь понад 1000 делегатів з усієї країни. Відкрив захід Президент Асоціації анестезіологів України професор Дубров С.О.

З привітальним словом та побажанням плідної праці на конгресі виступили: Міністр охорони здоров’я України Скалецька З.О., голова комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування  Радуцький М.Б., президент національної академії медичних наук  Цимбалюк В.І. та інші.

Участь в конгресі від лікарні прийняли: заступник директора з хірургічної допомоги Скалозубов М.О. та завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії та хронічного діалізу Капуста В.М. 

Тематикою цьогорічного конгресу стали найактуальніші питання анестезіології, а саме:

  •  Інтенсивна терапія критичних станів;
  • Анестезіологічне забезпечення та інтенсивна терапія периопераційного періоду;Участь фахівців лікарні у конгресі анестезіологів України 2019 Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье
  • Лікування гострого та хронічного болю;
  • Антибактеріальна терапія та проблеми антибіотикорезистентності. Інтенсивна терапія сепсису та септичного шоку;
  • Інфузійна терапія – сучасний стан питання;
  • Нутритивне забезпечення в клінічній практиці;
  • Анестезіологія та інтенсивна терапія в педіатрії;
  • Сучасні проблеми інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві та гінекології та ін.

Особливу увагу і обговорення учасників заходу викликала доповідь Артура Ургінаса (Норвегія) на тему: «Критична ситуація в операційній: прийняття рішень в умовах стресу», та доповідь Бабич Олени «Правовий захист лікаря-анестезіолога», на якій всі учасники отримали практичні кваліфіковані поради з медичних та правових питань.  

З метою відпрацювання практичних навичок в малих групах проведено майстер класи з демонстрації основних проблем під час роботи контуру та їх виправлення, робота з повним спектром реанімаційного устаткування.

Участь в подібних заходах не лише дає можливість фахівцям лікарні підвищити свій професійний рівень та поділитися своїми здобутками, а й впроваджувати провідний досвід колег в стінах лікарні і як наслідок підвищити якість надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя та Запорізької області.

Участь фахівців лікарні у конгресі анестезіологів України 2019 Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье Участь фахівців лікарні у конгресі анестезіологів України 2019 Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+