У відділення реанімації новонароджених дітей придбано візуалізатор вен

У відділення реанімації новонароджених дітей придбано візуалізатор вен

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених дітей є єдиним в м. Запоріжжя, в якому надається екстрена медична допомога новонародженим дітям, у т.ч. з різноманітними тяжкими вадами розвитку, недоношеним з критично низькою масою тіла при народженні (від 500 г.), та дітям, що потребують екстреної медичної, хірургічної допомоги.

Щороку у відділенні цілодобово надається інтенсивна спеціалізована медична допомога понад 200-240 новонародженим м. Запоріжжя, з яких близько 44% – недоношені. Більша частина дітей (65%), які знаходяться у відділенні – в критичному стані. Для підтримки життєдіяльності маленьких пацієнтів  потрібно застосування спеціального медичного обладнання .

Гарний подарунок відділенню презентувало ТОВ «Сімбі Плюс» – візуалізатор вен Neo Vista.

У відділення реанімації новонароджених дітей придбано візуалізатор венЦей прилад дозволяє побачити венозну сітку новонароджених дітей за допомогою світла певного спектра, що в значній мірі полегшує роботу медичного персоналу під час медичних маніпуляцій (у пошуку необхідних вен для катетеризації), зменшує термін больових відчуттів та мінімізує травмування тканин. Прилад зручний у використанні та абсолютно безпечний для пацієнтів та медичного персоналу.

Застосування візуалізатора вен у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених дітей сприятиме підвищенню рівня якості надання допомоги новонародженим дітям м. Запоріжжя та Запорізької області.

Висловлюємо щиру подяку  ТОВ «Сімбі Плюс» за придбання візуалізатора вен та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *