У відділення лікарні завітали давні друзі - «СміхоНоси» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

У відділення лікарні завітали давні друзі – «СміхоНоси»

Перебуваючи на стаціонарному лікуванні, дитина майже весь час знаходиться у лікарняній палаті, отримує медичні процедури і обмежена у спілкуванні з близькими та друзями. В цей період дітям так бракує позитивних емоцій та сміху.

З метою покращення психоемоційного стану пацієнтів лікарні 14 червня поточного року в алергологічне та нефрологічне відділення завітали давні друзі лікарні – лікарняні клоуни громадської організації «СміхоНоси».

Чому сміх такий важливий? Під час сміху знімається напруга, хворобливі емоції поступаються місцем позитивним, активізуються всі фізичні процеси в організмі. Під час сміху виробляються ендорфіни – «гормони щастя», змінюється дихальний ритм, що сприяє поліпшенню кровопостачання органів і тканин. Це дорівнює кисневому коктейлю або прогулянці в лісі. Сміх також стимулює роботу імунної системи, заспокоює біль і навіть нормалізує роботу кишківника.

«СміхоНоси» подарували дітям чарівне відчуття казки, захоплення і море позитивних емоцій. І по очах дітей  можна сказати, що така клоуносміхотерапія їм до вподоби.

Такі зустрічі не лише допомагають маленьким пацієнтам подолати стрес, пов’язаний з лікувальним процесом і дарують позитивні емоції, а також позитивно впливають на процес одужання.

У відділення лікарні завітали давні друзі - «СміхоНоси» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+