У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонародженим нове медичне обладнання Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонародженим нове медичне обладнання

Відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонародженим є єдиним в м. Запоріжжя, в якому надається екстрена медична допомога новонародженим дітям, у т.ч. з різноманітними тяжкими вадами розвитку, недоношеним з критично низькою масою тіла при народженні (від 500 г.), та дітям, що потребують екстреної медичної, хірургічної допомоги.

Щороку у відділенні цілодобово надається інтенсивна спеціалізована медична допомога понад 200-240 новонародженим м. Запоріжжя, з яких близько 44% – недоношені. Більша частина дітей (65%), які знаходяться у відділенні – в критичному стані та потребують тривалого перебування на штучній вентиляції легенів, застосування спеціального медичного обладнання для підтримки життєво важливих функцій організму.

Завдяки благодійній допомозі МК «Запоріжсталь» у відділення придбано 8 комплектів шприцевих інфузійних насосів на суму понад 500 тис.грн.

Інфузійні шприцеві насоси – медичні прилади, що призначені для тривалого, дозованого, контрольованого введення розчинів, високоактивних лікарських препаратів, поживних речовин пацієнту. Прилад дозволяє лікарю задати програму і регулювати швидкість введення необхідної дози препарату завдяки спеціальній вбудованій електронній системі. Електроніка дає змогу вводити ліки в будь-який час декількома способами, а також запам’ятовувати процедури, що проводились раніше. Необхідна інформація виводиться на дисплей, що дозволяє лікарю зчитувати дані і вводити потрібну інформацію. Крім того в приладі є сигнал «Тривога», що включається в момент закінчення процедури і при виникненні будь-яких проблем. Вкрай важливим це є для відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених, де пацієнти отримують малі, точно розраховані дози препаратів, які просто неможливо ввести вручну.

Застосування у процесі лікування нових інфузійних шприцевих насосів дозволить зробити роботу медичного персоналу більш ефективною і зручною та дасть можливість надавати екстрену інтенсивну медичну допомогу новонародженим на більш сучасному рівні.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+