У рентгенологічному відділенні новий сучасний рентген діагностичний комплекс Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

У рентгенологічному відділенні новий сучасний рентген діагностичний комплекс

Рентгенологічна діагностика є одним з найточніших методів для отримання інформації при первинній діагностиці в сучасній медицині.

Рентгенологічне відділення лікарні у цілодобовому режимі забезпечує весь спектр рентгенологічних досліджень для пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні та дитяче населення Хортицького району міста. Щороку у відділенні проводяться понад 13-14 тис. рентгенологічних досліджень.

Наприкінці 2017 року завдяки коштам місцевого бюджету в лікарню придбано сучасний  рентген діагностичний комплекс  «CALYPSO» та проведено капітальний ремонт рентген кабінету. 

Система «CALYPSO» в своєму складі має робочі місця, які дозволяють проводити дослідження в горизонтальній і вертикальній площинах, також перевагою системи є значна  пропускна здатність. Разом з тим, «CALYPSO» має чимало інших позитивних характеристик і корисних функцій, зокрема, зниження променевого навантаження на пацієнтів на 25-30%, значне скорочення часу від моменту проведення самого дослідження до отримання відповіді, що є вкрай важливим для новонароджених пацієнтів; збереження інформації про пацієнта і результатів його дослідження в цифровому форматі, що дає можливість працювати у віддаленому доступі, що є вкрай важливим при наданні діагностичної допомоги в екстрених випадках.

Ознайомитися з роботою нового медичного обладнання у рентгенологічне  відділення лікарні завітали заступник Запорізького міського голови Анатолій Пустоваров та директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова.

Нині рентгенологічна служба лікарні має потужну діагностичну базу із сучасним рентгенологічним обладнанням, необхідним для якісної та точної діагностики захворювань – рентгенологічний апарат «АPPOLLO», яким відділення оснащене наприкінці 2016 року та рентген діагностичний комплекс  «CALYPSO».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+