, У поліклінічне відділення № 2 придбано новий сучасний УЗД апарат, Міська  дитяча лікарня №5

У поліклінічне відділення № 2 придбано новий сучасний УЗД апарат

Поліклінічне відділення №2 КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» (вул. Л. Жаботинського, 32) щороку надає вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу близько 18 тис. дітей Вознесенівського та частково Дніпровського районів.

Кабінет ультразвукової діагностики поліклінічного відділення №2 щороку забезпечує понад 3000 ультразвукових досліджень амбулаторних пацієнтів Вознесенівського та частково Дніпровського районів від народження  до 18 років, у т.ч.  досліджень:, У поліклінічне відділення № 2 придбано новий сучасний УЗД апарат, Міська  дитяча лікарня №5

  • серця;
  • органів черевної порожнини;
  • гепатобіліарної системи (печінки і жовчного міхура);
  • сечовидільної системи;
  • органів черевної порожнини;
  • органів малого тазу, наднирників.

Ультразвукове обладнання, що використовувалося у відділенні не оновлювалося з моменту його відкриття. До теперішнього часу дослідження проводилися на ультразвуковому апараті ALOKA SSD 500, який 1999 року випуску. Апарат вже повністю вичерпав свій експлуатаційний ресурс, фізично і морально застарів та  постійно потребував ремонту.

Завдяки реалізації міської програми по оновленню матеріально-технічної бази запорізьких медичних установ в поліклінічне відділення № 2 КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» придбано новий сучасний стаціонарний апарат для ультразвукових досліджень MyLab Seven eHD, вартістю понад 2,2 млн.грн.

Це перше оновлення ультразвукової апаратури в поліклінічному підрозділі за останні 10 років.

13 лютого поточного року ознайомитися з роботою нового медичного обладнання у зазначене поліклінічне відділення завітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Пустоваров та директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова.

, У поліклінічне відділення № 2 придбано новий сучасний УЗД апарат, Міська  дитяча лікарня №5Стаціонарний апарат для ультразвукових досліджень MyLab Seven eHD MyLab Seven eHD – апарат експертного класу, з останніми інноваційними розробками. Апарат забезпечує висококласну продуктивність при компактних габаритах і продуктивність в реальному часі, що означає краще діагностування за менший час, підвищений комфорт користувача і поліпшені клінічні результати, а також пропускну здатність і ефективність, особливо, якщо мова йде про маленьких пацієнтів.

Це найсучасніша система, яка відповідає всім діагностичним завданням. Апарат оснащений трьома датчиками та дозволяє досліджувати органи черевної порожнини, серце, опорно-руховий апарат у дітей різного віку, включаючи новонароджених з різною патологією. Особливістю данного апарату є можливість деталізації огляду внутрішніх органів у новонароджених, у т.ч. стеноз пілоричного відділу шлунка.

За допомогою нового УЗД лікарі зможуть розгледіти найдрібніші деталі в різних площах сканування. Обладнання має сучасні аналітичні програми, щоб отримувати відповіді майже на всі клінічні питання.

Придбання нового найсучаснішого УЗД апарату дозволить вивести діагностику на новий сучасний рівень та забезпечити своєчасну профілактику багатьох захворювань. Адже якісна діагностика – це запорука успішного лікування.

Нагадаємо, за результатами реалізації міської Програми «Охорона здоров’я міста Запоріжжя на період 2016-2018 роки» матеріально-технічну базу 5-ї дитячої лікарні оновлено сучасним медичним обладнанням на суму понад 19,4 млн. грн. Також у 2017 році автотранспортну службу лікарні поповнено 5 новими санітарними автомобілями ЗАЗ VIDA та сучасним реанімобілем.

Заходи направлені на підвищення якості надання медичної допомоги населенню є одними з пріоритетних завдань міської влади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+