Територія розуміння

Формування здоров’я дітей, повноцінний розвиток їх організму – одна із основних проблем сучасного суспільства.

Щорічно на базі КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР  надається медична допомога 28-30 тис. дитячого населення м. Запоріжжя та Запорізькій області.

Психологами лікарні щорічно проводиться 1900-2070 індивідуальних та групових консультацій дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні. За результатами анкетування пацієнтів більше 15% опитаних виділили при знаходженні в стаціонарі важливість емоційного стану дитини.

Завдяки тісній співпраці ПАТ «Запоріжсталь» та перемозі проекту лікарні «Територія розуміння» в конкурсі соціальних ініціатив «Ми-це місто!» 2019 в лікарні відкрита кімната психологічного розвантаження з буккросингом (бібліотекою). Кімната має мультимедійне обладнання та умовно поділена на декілька зон. Є куточок для індивідуальної роботи, територія групової терапії, зона відпочинку з цікавою бібліотекою.

Проект  охоплює дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні, а це щорічно більше 9 000 – 10 500 пацієнтів  від 3 до 18 років, в т.ч .: діти з обмеженими можливостями, хронічними захворюваннями, важкими патологіями, діти, які опинилися в складних життєвих ситуаціях та ін.

Реалізація проекту дозволяє в комфортних для дітей умовах: організовувати релаксаційні, інтерактивні заняття з дітьми, вебінари, проводити тренінги, організовувати для пацієнтів лікарні майстер-класи, та ін. Крім того, діти мають можливість ознайомитися з цікавою літературою та поспілкуватися між собою.

Час, проведений в кімнаті психологічного розвантаження, допомагає поліпшити емоційний стан дитини, знизити її тривожність, агресію та нервове збудження, відволіктися від медичних процедур, а також позитивно впливає на процес лікування та одужання.

, Територія розуміння, Міська  дитяча лікарня №5

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+