Тематичні заняття з профілактики цукрового діабету Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Тематичні заняття з профілактики цукрового діабету

У лікарні 12 листопада 2018 року з пацієнтами, які знаходяться на стаціонарному лікуванні  проведено тематичні інтерактивні заняття з нагоди Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на діабет. Діабет – це хронічне захворювання, яке розвивається внаслідок відносного (діабет 2 типу) або абсолютного (діабет 1 типу) нестачі гормону підшлункової залози – інсуліну. 

Діти в ігровій формі ознайомились з основними правилами профілактики цукрового діабету, ознаками захворювання та як можливо розпізнати захворювання.

Особливу увагу приділено питанню здорового способу життя, а саме:  раціональному та збалансованому харчуванню; відповідним фізичним навантаженням;  уникненню стресових ситуацій. Адже це – основні дієві засоби профілактики не лише цукрового діабету, але й інших захворювань та збереження здоров’я в цілому.

На занятті діти прийняли активну участь у складанні піраміди харчових продуктів, які необхідно вживати, отримали від фахівців кваліфіковані відповіді на свої запитання та корисну друковану інформацію.

Також   інформуємо,  що 23 листопада 2018 року о 10.00 у приміщенні ДК «Орбіта» відбудеться захід «День діабету» на тему «Діабет у родині». Всі бажаючи можуть прийняти участь у заході, зробити експрес-аналіз на визначення рівня глюкози у крові, отримати спеціалізовану літературу, прослухати лекції провідних спеціалістів щодо цукрового діабету.  Діти хворі на цукровий діабет першого типу отримають благодійну допомогу (голки  до шприц ручок, тест смужки, тощо).

Питання профілактики захворювань серед  дитячого населення –  є пріоритетним у роботі фахівців лікарні.

Тематичні заняття з профілактики цукрового діабету Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье Тематичні заняття з профілактики цукрового діабету Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+