Тематичні заняття до Всесвітнього дня безпеки харчових продуктів Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Тематичні заняття до Всесвітнього дня безпеки харчових продуктів

Щороку 7 червня відзначається Всесвітній день безпеки харчових продуктів (World Food Safety Day). Європейський Союз визначив безпечність харчових продуктів одним з головних пріоритетів своєї політики. Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

Цілі, що стоять перед міжнародною спільнотою в досягненні процесу сталого розвитку людства, нерозривно пов’язані з питаннями здорового і повноцінного харчування, а й досягнення принципів здорового способу життя, в тому числі за допомогою забезпечення безпеки харчових продуктів.

Безпека харчових продуктів (англ. Food safety) — це поняття, що включає в себе обробку, підготовку та зберігання харчових продуктів таким чином, щоб запобігти хворобам харчового походження.

За оцінкою ВООЗ, 600 мільйонів людей, майже кожна десята людина в світі,  стали жертвами вживання неякісних харчових продуктів.Тематичні заняття до Всесвітнього дня безпеки харчових продуктів Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

40% хворобах харчового походження приходиться на дітей віком до п’яти років – в середньому налічується 125 000 випадків смерті.

З нагоди  Всесвітнього дня безпеки харчових продуктів у відділеннях лікарні з дітьми та їх батьками, які знаходяться на стаціонарному лікуванні 7 червня поточного  року проведено тематичні заняття.

Мета цього заходу, привернути увагу до якості харчових продуктів, допомогти попередити і виявляти ризики харчових інфекцій, сприяти продовольчій безпеці.

На заняттях особливу увагу дітей привернули до питань щодо якості харчових продуктів, здорового  харчування і відмови від надмірностей у їжі. Здорове харчування захищає людину від маси хвороб, зміцнює імунітет до деяких хвороботворних факторів, підтримує на стабільному рівні масу тіла. Іншими словами, дозволяє множити і примножувати здоров’я.

За підсумками заходу, діти та батьки отримали відповіді на свої запитання та яскраві пам’ятки з даної тематики. Будьте відповідальними за власне здоров’я!

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+