Свято до Міжнародного дня захисту дітей

Свято до Міжнародного дня захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.
В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН  прав дитини, згідно з якою кожна держава зобов’язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у відділеннях лікарні з дітьми  31 травня поточного  року проведено свято з конкурсами, іграми та призами. Діти залюбки приймали участь в заходах, спілкувалися, вчилися взаємодіяти в команді. Маленькі пацієнти отримали заряд позитивної енергії та радості, що впливає  на зняття тривожності та відволікає їх від лікарняних процедур.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Вітаємо всіх дітей зі святом та бажаємо міцного здоров’я і щасливого дитинства!

Свято до Міжнародного дня захисту дітей

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *