Сучасна діагностика – запорука якісного лікування Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Сучасна діагностика – запорука якісного лікування

Своєчасне та якісне діагностування – це запорука успішного лікування, та як наслідок швидшого одужання. Проте, якісне діагностування не можливе без сучасного медичного обладнання.

Щороку у відділення функціональної діагностики КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» проводиться понад 40 тис. ультразвукових досліджень за такими напрямками як: дослідження  серцево-судинної, нервової, дихальної, травної, сечовивідної систем та інші дослідження.

Ультразвукова апаратура, що використовувалась вже повністю вичерпала свій експлуатаційний ресурс, постійно потребувала ремонту та не відповідала сучасним вимогам діагностування.

Завдяки коштам депутатського корпусу Запорізької обласної ради в лікарню придбано новий сучасний стаціонарний апарат для ультразвукових досліджень MyLab Seven eHD. Це перше оновлення ультразвукової апаратури в лікарні за останні 10 років.  Апарату такого класу в лікарні не було з моменту її відкриття.

Стаціонарний апарат для ультразвукових досліджень MyLab Seven eHD – апарат експертного класу, з останніми інноваційними розробками. Апарат забезпечує висококласну продуктивність при компактних габаритах і продуктивність в реальному часі, що означає краще діагностування за менший час, підвищений комфорт користувача і поліпшені клінічні результати, а також пропускну здатність і ефективність, особливо, якщо мова йде про маленьких пацієнтів.

Ознайомитися з роботою нового ультразвукового апаратуру у відділенні функціональної діагностики завітали заступник Запорізького міського голови Анатолій Пустоваров, директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова та представники депутатського корпуса Запорізької обласної ради.

Оновлене медичне обладнання в лікарні дозволить значно підвищити якість надання діагностичної допомоги дитячому населенню м.Запоріжжя та Запорізької області.

Сучасна діагностика – запорука якісного лікування Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+