Створення зеленої зони на території лікарні

Дерева – не тільки окраса, а й цілюще повітря. Особливо озеленення потребують території медичних закладів, аби хворі мали місця для прогулянок і відпочинку, що сприятиме їхньому одужанню.

З метою покращення екологічного стану та благоустрою лікарні 19 листопада поточного року на території КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР співробітники лікарні при підтримці заступника Запорізького міського голови Пустоварова Анатолія Івановича та директора департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакової Вікторії Василівни разом з громадською організацією «Спортивний клуб боротьби «СІЧ», Федерацією вільної боротьби міста Запоріжжя яка долучила дітей-спортсменів до висадки 101 берези та 8 катальп.

На території лікарні з’явилася ще одна зелена зона для відпочинку, яка навесні буде виглядати приємно і красиво та тішити око всіх відвідувачі лікарні та жителів м. Запоріжжя.

Проведення таких заходів дозволяє не тільки покращити екологічний стан та зовнішній вигляд лікарні, а також сприяє формуванню командного духу співробітників лікарні.

, Створення зеленої зони на території лікарні, Міська  дитяча лікарня №5

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+