Солодкі подарунки напередодні свята Воскресіння Господнього від давніх друзів ТМ «Хлібодар»

Великдень – одне із найважливіших християнських свят. Воскресіння Господнє –  свято, яке супроводжується своїми традиціями і вірою в диво. Великдень у своїй першооснові – це свято весни, оновлення природи, воскресіння землі і можливості почати нове життя. Святкова пасха – символ присутності бога у житті всіх людей. Її солодкість, здоба і краса – співчуття, милосердя і турбота про кожного.

Напередодні свята,  25 квітня поточного року за доброю традицією до лікарні завітали давні друзі ТМ «Хлібодар» та привітали пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні солодкими подарунками аби підтримати малечу та побажати дітям здоров’я, радості і миру.

 Діти отримали велике задоволення від солодощів, святковий настрій та позитивні емоції. Адже кожна дитина повинна мати можливість відчути свято, навіть коли вона знаходиться у стінах лікарні. Разом з дітьми святкову атмосферу відчули і батьки пацієнтів.

КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР, щиро вдячна групі компаній «Хлібодар» за соціальну відповідальність та привітання пацієнтів в нашій установі напередодні свят.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+