«СміхоНоси» в гостях у пацієнтів неврологічного відділення лікарні Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

«СміхоНоси» в гостях у пацієнтів неврологічного відділення лікарні

Діти – справжні веселуни. Пам’ятаєте, як у дитинстві, можна сміятися, голосно і щиро довго-довго. Але часом хвороби не шкодують навіть найменших і беззахисних. Перебуваючи на стаціонарному лікуванні, дитина майже весь час знаходиться у лікарняній палаті, отримує медичні процедури і обмежена у спілкуванні з близькими та друзями. В цей період дітям так бракує позитивних емоцій та сміху.

З метою покращення психоемоційного стану пацієнтів лікарні 14 листопада 2017 року до неврологічного відділення завітали лікарняні клоуни «СміхоНоси» (громадська організація «СміхоНоси», м. Запоріжжя).

Діти разом із клоунами спілкувалися та гралися і, беззаперечно, отримали шалений заряд позитивної енергії.

Чому сміх такий важливий? Під час сміху знімається напруга, хворобливі емоції поступаються місцем позитивним, активізуються всі фізичні процеси в організмі. Під час сміху виробляються ендорфіни – «гормони щастя», змінюється дихальний ритм, що сприяє поліпшенню кровопостачання органів і тканин. Це дорівнює кисневому коктейлю або прогулянці в лісі. Сміх також стимулює роботу імунної системи, заспокоює біль і навіть нормалізує роботу кишківника.

«СміхоНоси» подарували дітям  чарівне відчуття казки, захоплення і море позитивних емоцій. І по очах дітей  можна сказати, що така клоуносміхотерапія їм до вподоби.

Такі заходи в лікарні планується організовувати систематично, адже вони дарують дітям не лише гарний настрій, але й позитивно впливають на процес лікування і одужання. Адже, гарний настрій та посмішка допоможуть подолати всі проблеми та хвороби!

Ми щиро дякуємо громадській організації «СміхоНоси» за підняття настрою у дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в лікарні.

І з радістю чекаємо на нові зустрічі!

«СміхоНоси» в гостях у пацієнтів неврологічного відділення лікарні Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+