«СміхоНоси» допомагають маленьким пацієнтам лікарні впоратися з хворобою сміхом Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

«СміхоНоси» допомагають маленьким пацієнтам лікарні впоратися з хворобою сміхом

За доброю традицією до пацієнтів лікарні завітали лікарняні клоуни «СміхоНоси». Діти з нетерпінням чекають на такі зустрічі із «старими» добрими друзями. 

Лікарняні клоуни допомагають дітям адаптуватися на території лікарні. Засобами сміху, ігротерапії та спілкуванням «СміхоНоси» допомагають маленьким пацієнтам подолати стрес та негативні емоції, пов’язані з лікувальним процесом, вселяють надію на швидше одужання.

На сьогодні вже доведено, що добрий настрій, сміх, радість, загальне позитивне налаштування активізують роботу імунної системи хворих дітей і сприяють одужанню.

Ми щиро дякуємо громадській організації «СміхоНоси» за покращення психоемоційного стану у дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в лікарні.

І з радістю чекаємо на нові зустрічі!

Такими зустрічами задоволеними лишаються не тільки діти, але й їх батьки, адже як приємно бачити усмішку на обличчі своєї дитини.

«СміхоНоси» допомагають маленьким пацієнтам лікарні впоратися з хворобою сміхом Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+