Рекомендації НСЗУ щодо безпечного відпочинку влітку

Фахівці Національної служби здоров’я України оприлюднили низку рекомендацій, які допоможуть туристам, що збираються поїхати на відпочинок до моря під час пандемії COVID-19. Про це сповіщає прес-служба НСЗУ.

У повідомленні зазначається, що небезпека під час відпочинку може очікувати не в морі або басейні, а на переповнених пляжах та в громадських місцях.

«Наразі немає доказів, що коронавірус, який спричиняє COVID-19, може поширюватися в басейні чи морі. Сонце та свіже повітря корисне як дітям, так і дорослим, тим більше погода сприяє. Проте небезпека в іншому – переповнені пляжі, місця відпочинку біля басейну, на яких люди не дотримуються безпечної дистанції», – зазначають в НСЗУ.

Рекомендації медиків для безпечного відпочинку влітку в умовах пандемії COVID-19

  • Дотримування соціальної дистанції не менше 2 метрів;
  • При користуванні предметами загального користування (шезлонги, стільці), слід мити руки або користуватися антисептиком;
  • Для дозвілля краще обирати відпочинок на свіжому повітрі, ніж закриті приміщення біля басейну;
  • При симптомах застуди слід утриматися від походу на пляж;
  • При відпочинку з дітьми варто використовувати лише власні іграшки;
  • У громадських місцях необхідно дотримуватися етикету кашлю та чхання.

Також у НСЗУ сповістили, що деякі країни вже відкрили кордони й приймають іноземців. Але при плануванні закордонної подорожі заздалегідь необхідно ознайомитися з правилами поведінки в аеропорту і літаку, а також вивчити правила в’їзду в країну.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+