Приємні подарунки маленьким пацієнтам лікарні

Розуміючи, в якому складному становищі опинилася Україна, коли світом шириться пандемія вірусу СОVID-19, до якої жодна країна не була готова. Медичні заклади продовжують працювати та надавати невідкладну допомогу.

На теперішній час КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР визначено однією із опорних лікарень для госпіталізації пацієнтів (дитячого населення) з коронавірусною інфекцією.

Через суворі карантинні обмеження, які стосуються відвідування пацієнтів, коло спілкування дітей звузилось до лікарів і медичних сестер, які нині заміняють їм родину. Щоденні медичні процедури, неможливість прогулянок на вулиці, відсутність спілкування з друзями, провокують додаткові стресові навантаження на маленьких пацієнтів.

Завдяки допомозі української компанії, що надає послуги експрес-доставки документів «Нова пошта», діти отримали багато приємних подарунків: розмальовок, різнокольорових наліпок, прикрас та інші.

Розважальні дрібнички стали приємним сюрпризом для дітей, подарували гарний настрій, посмішку та заряд позитивної енергії, який сприятиме найшвидшому одужанню.

Висловлюємо щиру подяку та вдячність компанії «Нова пошта» за надані подарунки маленьким пацієнтам лікарні та сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+