В лікарні проведені заходи з профілактики раку молочної залози

В лікарні проведені заходи з профілактики раку молочної залози

З метою привернення уваги суспільства до проблем пов’язаних із захворюванням на рак грудей, з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози в лікарні 24 жовтня 2018 року кандидат медичних наук, асистент кафедри акушерства і гінекології Запорізького державного медичного університету (ЗДМУ), лікар-гінеколог Сергієнко М.Ю. провела тематичний семінар для працівників лікарні та групове заняття із студентами ЗДМУ.

Лікар-гінеколог нагадала присутнім про фактори ризику виникнення раку молочної залози, про методи ранньої діагностики та ознайомила з правилами, які дозволять зберегти здоров’я та життя.

Крім того, з метою проведення широкої інформаційної кампанії з порушеного питання серед населення, 25 жовтня поточного  року фахівцями лікарні організовано проведення вебінару «Між нами дівчатками». В он-лайн режимі участь у вебінарі взяли понад 30 пацієнтів лікарні, понад 5 навчальних закладів м.Запоріжжя та Запорізької області (більше 130 учнів) та більше 40 лікарів-інтернів. На вебінарі розглянуто питання підліткової мастопатії, методи профілактичного обстеження та заходи профілактики, надано важливі  поради для зниження ризиків захворювання.

Всі бажаючі мали змогу поставити питання та отримати кваліфіковані відповіді від медичних фахівців. Боротьба проти раку починається з подолання страху, а знання перемагають страх перед хворобою.  

В лікарні проведені заходи з профілактики раку молочної залози

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *