Про забезпечення хворих на цукровий діабет тест-смужками

Про забезпечення хворих на цукровий діабет тест-смужками

Цукровий діабет у дітей – серйозне захворювання, яке вимагає постійного контролю цукру крові і ін’єкційної підтримки – введення інсуліну.

Cтаном на 04.02.2019 у м. Запоріжжі проживають 197 дітей, хворих на цукровий діабет згідно даних реєстру. Наразі всі пацієнти із захворюванням на цукровий діабет отримують інсуліни в аптеках міста за безкоштовними електронними рецептами, що дозволяє безперервно в повному обсязі забезпечувати хворих  дітей життєво необхідними лікарськими засобами.

Цукровий діабет належить до невиліковних хронічних хвороб. Але діагноз не є «вироком». Лікування діабету означає контроль над хворобою задля запобігання загостренням, ускладненням і серйозним наслідкам.

Завдяки реалізації програми Уряду КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», з метою  забезпечення систематичного контролю за захворюванням на цукрових діабет, зокрема, у дитячого населення,  за кошти державного бюджету України дітей, хворих забезпечено відповідними витратними-матеріалами.

Про забезпечення хворих на цукровий діабет тест-смужкамиВідповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 10.12.2018 № 2286 «Про Розподіл витратного матеріалу «Тест-смужки Акку-Чек®» для надання допомоги хворим на цукровий діабет, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2018 рік» дитячі лікувальні заклади м. Запоріжжя отримали тест-смужки до глюкометрів «Акку-Чек®» у кількості 2184 упаковки.

Видача тест-смужок до глюкометрів «Акку-Чек» проводиться у дитячих поліклінічних підрозділах за місцем проживання/реєстрації дитини.

У разі виникнення питань щодо забезпечення дітей хворих, на цукровий діабет тест-смужками до глюкометрів «Акку-Чек» Ви можете звертатися, до головного позаштатного дитячого ендокринолога департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, дитячого лікаря-ендокринолога вищої кваліфікаційної категорії КУ «ЗМБДЛ №5» Токаревої Н.Я., за тел.:  (061) 224 93 76.

 

Автор статті: дитячий лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії КУ «ЗМБДЛ №5», головний позаштатний дитячий ендокринолог департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Токарева Н.Я.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *