Привітати дітей з нагоди новорічних свят завітали постійні друзі лікарні «СміхоНоси» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Привітати дітей з нагоди новорічних свят завітали постійні друзі лікарні «СміхоНоси»

Привітати дітей, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» з нагоди новорічних свят та Різдва Христового завітали постійні друзі лікарні – лікарняні клоуни «СміхоНоси».

Немає в світі нічого кращого за посмішку дитини. А, якщо ця посмішка хворої дитини – то це прогрес! І такі щирі, щасливі посмішки подарували маленьким пацієнтам хірургічного та отоларингологічного відділень лікарняні клоуни «СміхоНоси».

У формі гри лікарняні клоуни  допомагали маленьким пацієнтам  подолати стрес, пов’язаний з лікувальним процесом, спілкувалися, підбадьорювали і дарували гарний настрій та позитивні емоції. Задоволеними залишились не тільки діти, але й їх батьки, адже як приємно бачити усмішку на обличчі своєї дитини.

Такі зустрічі допомагають маленьким пацієнтам підняти настрій та відчути наближення новорічних свят, а також позитивно впливають на процес одужання.

Ми щиро дякуємо громадській організації «СміхоНоси» за підняття настрою у дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в лікарні.

І з радістю чекаємо на нові зустрічі!

Привітати дітей з нагоди новорічних свят завітали постійні друзі лікарні «СміхоНоси» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+