, Предіабет: що потрібно знати лікарю, Міська  дитяча лікарня №5

Предіабет: що потрібно знати лікарю

, Предіабет: що потрібно знати лікарю, Міська  дитяча лікарня №5З метою підвищення професійних знань лікарів, впровадження стандартів та європейських протоколів діагностики, лікування захворювань та з нагоди Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом в  поліклінічних відділеннях КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР з вузькими спеціалістами проведено семінарські  заняття: «Предіабет: що потрібно знати лікарю». Заняття проведено головним позаштатним дитячим ендокринологом департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, дитячим лікарем-ендокринологом вищої кваліфікаційної категорії КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР Токаревой Н.Я.

На семінарських заняттях розглядалися питання профілактики та раннього виявлення цукрового діабету у дітей, цукрознижуюча терапія в практиці лікаря. Доповідач акцентувала увагу на важливості  профілактики  ускладнень при цукровому діабеті та запобігання їх розвитку шляхом впровадження профілактичних напрямків у роботі лікаря., Предіабет: що потрібно знати лікарю, Міська  дитяча лікарня №5

Крім того, лікарів інформували про те, що всі діти хворі на цукровий діабет внесенні у реєстр інсулінозалежних пацієнтів європейського рівня, який дозволяє в режимі реального часу знати, скільки на сьогодні пацієнтів з таким діагнозом, які інсуліни вони отримують за рахунок відшкодування вартості препаратів інсуліну з боку держави і найголовніше – який рівень контролю хворих на цукровий діабет.

Такі заняття дають можливість фахівцям лікарні підвищити свій професійний рівень і як наслідок підвищити якість надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя та Запорізької області.

, Предіабет: що потрібно знати лікарю, Міська  дитяча лікарня №5 , Предіабет: що потрібно знати лікарю, Міська  дитяча лікарня №5

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+