Погляд на світ здоровими очима

Погляд на світ здоровими очима

Порушення зору у дітей – поширена проблема у всьому світі. Проблеми з зором  з’являються у дітей ще до школи. Сьогодні у сучасному світі очі дитини отримують колосальне навантаження. Діти проводять тривалий час біля гаджетів, в незручному положенні, порушуючи гігієнічні вимоги. 

Щороку до кабінету охорони зору на базі Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5 звертаються понад 5 тис. дітей. За результатами профілактичних оглядів із 1 260 школярів перших класів 14 навчальних закладів Хортицького району, у 15% – встановлені порушення гостроти зору.

Це діти, які потребують спеціалізованого офтальмологічного лікування та своєчасних профілактичних заходів.

Погляд на світ здоровими очимаЗавдяки тісній співпраці ПАТ «Запоріжсталь» та перемозі проекту лікарні «Погляд на світ здоровими очима» в конкурсі соціальних ініціатив «Ми-це місто!» 2018 – кабінет охорони зору оснащено новим сучасним офтальмологічним обладнанням, яке дозволяє в ігровій формі проводити лікувальні та профілактичні заходи щодо зміцнення і відновлення зору у дітей від 1 до 18 років. А саме: апарати «ЛАСТ», «КАСКАД», персональні комп’ютери з спеціальними офтальмологічними програмами, окуляри для кольоротесту та інше.

За допомогою сучасного офтальмологічного обладнання, кваліфікованим медичним персоналом у дітей дошкільного та шкільного віку проводиться профілактика і лікування таких захворювань очей, як:Погляд на світ здоровими очима

  • короткозорість (міопія);
  • спазм акомодації (помилкова короткозорість);
  • амбліопія (ледаче око);
  • косоокість (страбізм);
  • астенопія (перевтома);
  • часткова атрофія зорового нерва та інші. 

На жаль, падіння зору рідко вдається запобігти. Однак, в дитячому віці стрімкий розвиток багатьох захворювань очей ще можна зупинити. Кваліфікований персонал і офтальмологічне обладнання допоможуть дітям м.Запоріжжя з різними патологіями органу зору, в т.ч. дітям-інвалідам по зору мінімізувати фактори негативного впливу на зір, підвищити якість зору і як наслідок легше адаптуватися і соціалізуватися в сучасному суспільстві.

Покращення якості надання медичної та профілактичної допомоги впровадження у процес лікування нових методів лікування є пріоритетним у роботі фахівців КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *