Погляд на світ здоровими очима

Погляд на світ здоровими очима

Зір дитини дуже сильно відрізняється від зору дорослої людини. Дитяча зорова система знаходиться в постійному розвитку. Коли маля народжується,  сприймає тільки джерело світла. Поступово дитина починає розрізняти великі, а потім дрібні нерухомі предмети. Згодом  налагоджується зв’язок між правим і лівим оком – розвивається бінокулярний зір, дитина вчиться стежити за рухомими об’єктами. Основні функції зорової системи формуються до 3-х років, а  остаточно встановлюються до 7 років.

Сьогодні у сучасному світі очі дитини отримують колосальне  навантаження. Діти проводять тривалий час без перерви біля гаджетів,  насичена програма в школі – все це призводить до  зростання  кількості дітей з порушенням зору. І чим раніше  виявлена  патологія органу зору у дитини та  призначене  лікування, тим більше шансів, що зір  повністю відновиться і дитина зможе жити повноцінним життям.

Кабінет охорони зору відділення відновного лікування КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР   оснащено Погляд на світ здоровими очима новим сучасним офтальмологічним обладнанням,  а саме : апарати  «Ласт-01», «Каскад», «Сіноптофор», «Бріз», персональні  комп’ютери із спеціальними офтальмологічними програмами, окуляри для кольоротесту та інше.   Це обладнання  дозволяє в ігровій формі проводити лікувальні та профілактичні заходи щодо зміцнення і відновлення зору у дітей, та допомагає мінімізувати фактори негативного впливу на зір, підвищити якість зору і як наслідок легше адаптуватися і соціалізуватися в сучасному  суспільстві.

В дитячому віці стрімкий розвиток багатьох захворювань  очей ще можна зупинити. За допомогою сучасного офтальмологічного обладнання кваліфікований медичний персонал кабінету охорони зору  надає діагностичну, профілактичну, лікувальну та консультативну допомогу дітям, які страждають різними захворюваннями очей:

  • короткозорість (міопія);
  • спазм акомодації (помилкова короткозорість);
  • амбліопія (ледаче око);
  • косоокість (страбізм);
  • астенопія (перевтома);
  • часткова атрофія зорового нерва та інші.

Своєчасно розпочате лікування – запорука успішного відновлення зорових функцій. Але в будь-якому випадку батькам не варто забувати про профілактику: стежте за часом перебування дитини за комп’ютером, вивчіть і робіть разом з дитиною зарядку для очей. І  пам’ятайте,  профілактичний огляд у лікаря дозволить  попередити розвиток різних захворювань органів зору.

За більш детальною інформацією звертайтеся у відділення відновного лікування за тел.: 224-93-76.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *