Роботу колективу лікарні відзначено подякою від міської влади Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Роботу колективу лікарні відзначено подякою від міської влади

У третю неділю червня щорічно відзначають своє свято люди, які присвятили своє життя турботі про здоров’я інших – медичні працівники.

15 червня в Запорізькій обласній філармонії відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника, за участю прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, керівників міської та обласної влади.

На честь всіх медичних працівників прозвучали теплі привітання та щирі слова подяки за їх щоденну та самовіддану працю, прагнення до професійного зростання і розвитку.

Глава уряду зазначив, що сьогодні перед медиками стоїть серйозне завдання – змінювати систему, перетворювати її таким чином, щоб медична допомога була максимально ефективною і доступною всім без винятку.

Традиційно досягнення працівників медичної сфери відзначено почесними нагородами.

Колектив Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5 в числі найкращих медиків Запорізького регіону. На урочистому заході від виконавчого комітету Запорізької міської ради головному лікарю Андрію Запорожченко вручено – подяку колективу лікарні за значний внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість обраній справі та з нагоди Дня медичного працівника.

Також, з нагоди професійного свята Дня медичного працівника  в актовому залі лікарні відбулися урочисті  збори.

Головний лікар Андрій Запорожченко привітав всіх медичних працівників із професійним святом та висловив щирі слова захоплення і вдячності за їх нелегку працю, щире серце, тисячі врятованих дитячих життів і побажав усім присутнім міцного здоров’я, миру, злагоди та благополуччя.

Особисто привітати і подякувати медикам за нелегку працю, професіоналізм та вміння завжди прийти на допомогу, до лікарні завітав голова районної адміністрації міської ради по Хортицькому району  Олександр  Пшеничний.

«Професія медичного працівника – це покликання, приклад високого служіння на благо людини. Дитячий лікар – це особливе покликання. Ви працюєте з особливими пацієнтами, які потребують не тільки професійного догляду, а й душевного тепла. Всі ми  прекрасно розуміємо, що не має нічого ціннішого для батьків, ніж здоров’я їх дітей. Тож від усіх батьків, від громади району та міста низько вклоняюся за вашу роботу, за те, що турбуєтеся про здоров’я дітей, даруєте надію на одужання. Щира Вам подяка за професіоналізм і вірність професії!» – зазначив Олександр  Пшеничний. 

Роботу колективу лікарні відзначено подякою від міської влади Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+