Підвищення кваліфікації, вдосконалення знань медичних фахівців на онлайн-семінарах Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Підвищення кваліфікації, вдосконалення знань медичних фахівців на онлайн-семінарах

Постійне навчання медичних фахівців – запорука надання якісної медичної допомоги.

Підвищення кваліфікації, вдосконалення знань медичних фахівців на онлайн-семінарах Міська дитяча лікарня №5 детская больница ЗапорожьеЗ метою підвищення кваліфікації медичних фахівців, вдосконалення знань в лікарні протягом місяця проводиться тематичний цикл онлайн-семінарів. Організатором навчання  виступила: кафедра акушерства, гінекології та репродуктивної медицини ФПО Запорізького державного медичного університету на базі КУ «Обласний медичний центр репродукції людини» ЗОР.

Участь у онлайн – семінарі взяли понад 26 медичних закладів з м. Запоріжжя та Запорізької області. Від лікарні прийняли участь більше 10  медичних працівників.Підвищення кваліфікації, вдосконалення знань медичних фахівців на онлайн-семінарах Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

На онлайн-семінарах присутні мали змогу підвищити свої знання про інфекційний контроль ЛПЗ, організацію відомчого лабораторного контролю з питань дезінфекційно-стерилізаційних заходів в лабораторіях ЛПЗ,  туберкульоз, тощо.

Також під час заходу всі бажаючи в онлайн-режимі мали змогу поставити питання лектору та отримати  кваліфіковану відповідь з актуальної теми.

Лекторами семінарів виступили фахові спеціалісти з різних навчальних кафедр Запорізького державного медичного університету та відділу ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України».

Такі заходи дозволяють вдосконалити рівень професійних знань медичних працівників та покращити якість надання медичної допомоги пацієнтам.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+