Підтримайте наші проекти

Підтримайте наші проекти

Шановні колеги! Шановні пацієнти!

З метою щодо створення кімнати психологічного розвантаження з буккросингом (бібліотекою) та кабінету оснащеного інтерактивною системою (інтерактивною підлогою)  КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР приймає участь в соціальному проекті ПАТ «Запоріжсталь» «Мы – это город» 2019.

Наш проект № 006 – «Территория понимания»

Проект направлений на створення на базі міської дитячої лікарні м. Запоріжжя «Территория понимания» – кімнати психологічного розвантаження з буккросингу (бібліотекою). Реалізація проекту дозволить в комфортних для дітей умовах, відволікаючись від медичних процедур: організовувати релаксаційні заняття з дітьми з усіх неінфекційних відділень лікарні; проводити заняття психотерапії в комфортних умовах; організовувати для пацієнтів лікарні проведення майстер-класів, інтерактивних занять, вебінарів і ін.; читати цікаву літературу, спілкуватися, розвиватися.

Наш проект № 017 – «За гранью возможного с интерактивной системой»

Проектом передбачається оснащення інтерактивною системою (інтерактивною підлогою) відділення денного стаціонару неврологічного профілю на базі поліклінічного відділення № 2, (вул. Л.Жаботинського, 32) що дасть можливість отримання дітьми реабілітаційної та відновлювальної допомоги на сучасному медичному обладнанні та в конфортних умовах.

Підтримайте проекти «Территория понимания» та «За гранью возможного с интерактивной системой» і ви підтримаєте здоров’я підростаючого покоління!

Голосування на сайті: https://wearecity.zp.ua/golosovanie/

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *