Підтримайте проект лікарні «Лікуємо, відпочиваючи!» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Підтримайте проект лікарні «Лікуємо, відпочиваючи!»

Шановні колеги! Шановні пацієнти! Наші друзі та партнери!

КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5»  приймає участь в Громадському бюджеті м. Запоріжжя – 2019. 

Проект лікарні «Лікуємо, відпочиваючи!» (№ 544).

Проект передбачає створення на базі Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5 лікувальної соляної кімнати з фітобаром, що дозволить підвищити рівень доступу відновлювальної та реабілітаційної допомоги для дітей м. Запоріжжя та Запорізької області, зокрема: з хронічними захворюваннями органів дихання (бронхіальної астми, хронічного бронхіту); вегетосудинної дистонії, неврозів; алергічних захворювань, поліному; дерматологічних захворювань (екзема, нейродерміт, слабкість імунних сил) та інших.

Реалізація проекту дозволить забезпечити всім дітям м. Запоріжжя, які мають певні розлади здоров’я, відповідні умови для попередження, найшвидшого одужання та повернення до нормальної життєдіяльності, попередити ускладнення і розвиток хронічних хвороб.

Підтримати та проголосувати за проект лікарні № 544  «Лікуємо, відпочиваючи! можливо:

  • у пунктах для голосування, а саме:

 – в будівлі Запорізької міської ради (пр. Соборний, 206, 1 поверх, кабінет 114 та 115/3, управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради);

– в приміщеннях районних адміністрацій Запорізької міської ради в робочий час, зокрема: у Хортицькому районі, за адресою: бул. Будівельників, 19, 2-поверх,  каб. 203, Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району.
При собі необхідно мати паспорт (або інший документ) із зазначеним місцем реєстрації у м. Запоріжжя та ідентифікаційний код. 

Голосування триває до 30 вересня 2018 року!

Підтримайте проект лікарні «Лікуємо, відпочиваючи!» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+