Підсумки роботи лікарні за  2018 рік

Підсумки роботи лікарні за 2018 рік

21 лютого поточного року в конференц-залі лікарні відбулася медична рада за підсумками роботи лікарні за 2018 рік. Участь у медичній раді прийняли керівники, фахівці структурних підрозділів лікарні. 

Головний лікар  Запорожченко А.Г. ознайомив присутніх з основними показниками роботи лікарні за  2018 рік, зокрема, лікувально-діагностичної, планово-економічної, фінансової та господарчої діяльності.

Надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню в умовах лікарні забезпечується потужним кадровим потенціалом. Понад 40% медичного персоналу лікарні атестовані з присвоєнням вищої атестаційної категорії.

У звітному періоді зусилля колективу були спрямовані на підвищення якості надання медичної допомоги дитячому населенню, впровадження нових методів діагностики та лікування, оновлення матеріальної бази, підвищення кваліфікації спеціалістів, впровадження інформаційних технологій в процеси роботи лікарні, зокрема, електронного запису на прийом до лікарів-спеціалістів поліклінічного підрозділу, розвитку напрямку телемедицини, автоматизованого внутрішньо лабораторного контролю якості у клініко-діагностичній лабораторії лікарні тощо.

У  2018 року до спеціалістів поліклінічного підрозділу звернулося понад 104 тис. пацієнтів. До відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги  за медичною допомогою  звернулося понад 27 тис. дітей, з них:  госпіталізовано  майже 14 тис. пацієнтів  (66% – хворі соматичного профілю та 34% – хірургічного профілю).

У відділеннях хірургічного профілю проведено понад 3,2 тис. оперативних втручань, з них майже 50% – невідкладні стани. Широко застосовуються сучасна ендоскопічна апаратура при проведені хірургічних втручань.

Параклінічні служби лікарні представлені клініко-діагностичною лабораторією, бактеріологічною лабораторією, відділенням функціональної діагностики, рентгенологічним відділенням, відділенням відновного лікування, ендоскопічним відділенням.

За звітний період  проведено понад 1 млн. клініко-діагностичних та бактеріологічних досліджень; близько 100 тис. – функціональних та рентгенологічних досліджень.

За результатами реалізації міської програми забезпечення реанімаційних заходів для дитячого населення міста Запоріжжя – реанімаційні відділення лікарні в повному обсязі забезпечено лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Також, за результатами реалізації міської Програми «Охорона здоров’я міста Запоріжжя на період 2016-2018 роки»  оновлено матеріально-технічну базу лікарні сучасним медичним обладнанням на суму понад 19,4 млн. грн. (10 апаратів ШВЛ, 3 системи рентгенівські, 1 УЗД апарата експертного класу, 13 моніторів пацієнта, 2 системи обігріву новонароджених, 8 пульсоксиметрів, 2 реанімаційні системи для новонароджених, цистоскоп, резектоскоп, гастроскоп, 3 електохірургічні апарати та інше).

За рахунок благодійних внесків, грантів, окремих доручень  придбано для структурних підрозділів лікарні, медичне та немедичне обладнання, м’який інвентар, будівельні матеріали для підтримання в належному стані відділень лікарні та ін.

За грантові кошти у конкурсі «Громадський бюджет м. Запоріжжя»  відремонтовано  відділення відновного лікування та оснащено сучасним фізіотерапевтичним обладнанням тренажерами, інвентарем. Також, за грантові кошти у конкурсі соціальних ініціатив «Ми-це місто» ПАТ «Запоріжсталь» оснащено сучасним офтальмологічним обладнанням кабінет охорони зору та сучасними реабілітаційними тренажерами – зал ЛФК відділення.

Покращення якості надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя та Запорізької області, впровадження нових сучасних методів лікування та діагностики є пріоритетними в роботі фахівців КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5».

 

Підсумки роботи лікарні за  2018 рік

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *