Підсумки роботи лікарні за перше півріччя 2018 року Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Підсумки роботи лікарні за перше півріччя 2018 року

16 серпня поточного року під головуванням головного лікаря А.Г. Запорожченко відбулася медична рада про підсумки діяльності лікарні за перше півріччя 2018 року. 

Захід відбувся за участю профільних заступників, керівників структурних підрозділів та інших фахівців лікарні.

Головний лікар Запорожченко А.Г. ознайомив присутніх з основними показниками роботи лікарні за перше півріччя 2018 року, зокрема, лікувально-діагностичної, планово-економічної, фінансової та господарчої діяльності.

У звітному періоді зусилля колективу були спрямовані на підвищення якості надання медичної допомоги дитячому населенню, впровадження нових методів діагностики та лікування, підвищення кваліфікації спеціалістів, впровадження електронної реєстрації пацієнтів при плановій госпіталізації хворих у ВН(Е)МД, впровадження електронного запису на прийом до лікарів-спеціалістів поліклінічного підрозділу, оновлення матеріальної бази.

У першому півріччі 2018 року до спеціалістів поліклінічного підрозділу звернулося понад 35 тис. пацієнтів. До відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги  за медичною допомогою  звернулося понад 13,5 тис. дітей, з них:  госпіталізовано  майже 7 тис. пацієнтів  (66,5% – хворі соматичного профілю та 33,5% – хірургічного профілю).

У відділенні планової та екстреної хірургії проведено близько 1,6 тис. оперативних втручань, з них майже 50% – невідкладні стани. Широко застосовуються ендоскопічна апаратура при проведені хірургічних втручань.

Параклінічні служби лікарні представлені клініко-діагностичною лабораторією,  бактеріологічною лабораторією, відділенням функціональної діагностики, рентгенологічним відділенням, відділенням відновного лікування, ендоскопічним відділенням.

За звітний період  проведено 498 852 клініко-діагностичних та бактеріологічних досліджень, функціональних та рентгенологічних – 45 722  дослідження.

За результатами реалізації міської програми забезпечення реанімаційних заходів для дитячого населення міста – реанімаційні відділення лікарні забезпечені лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також, завдяки реалізації міської програми по оновленню матеріально-технічної бази запорізьких медичних установ, у поточному році лікарню планується до оснастити сучасним  медичним обладнанням, зокрема: моніторами пацієнта, цистоскоп, резектоскоп.

За рахунок благодійних внесків, грантів, окремих доручень  придбано для структурних підрозділів лікарні, медичне та немедичне обладнання, м’який інвентар, будівельні матеріали для підтримання в належному стані відділень лікарні та ін.

Також, визначено пріоритетні  напрямки розвитку лікарні на найближчий період.

Окремо на медичній нараді  приділено увагу питанню –  активізації укладання декларацій персоналом лікарні. За ініціативою керівництва КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» в лікарні обладнано окремий кабінет, який забезпечено усім необхідним для зручності підписання декларацій співробітниками та членами їх родин із лікарями КЗ «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5».

Крім того, завідувачам відділень, керівникам структурних підрозділів лікарні надано доручення щодо проведення роз’яснювальної кампанії серед персоналу з питань укладання декларацій про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги.    

Покращення якості надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя та Запорізької області, впровадження нових сучасних методів лікування є пріоритетними в роботі фахівців КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5».

Підсумки роботи лікарні за перше півріччя 2018 року Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+