, Перемога проекту лікарні «Територія розуміння» у конкурсі «Ми – це місто», Міська  дитяча лікарня №5

Перемога проекту лікарні «Територія розуміння» у конкурсі «Ми – це місто»

Сьомий рік поспіль в м. Запоріжжя проходить конкурс соціальних ініціатив «Ми – це місто», організованого комбінатом «Запоріжсталь», при пайовій участі запорізьких підприємств Метінвесту – ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Запоріжвогнетрив», ПрАТ «Запоріжкоксу» та Запорізького ливарно-механічного заводу.

Цього року участь в конкурсі прийняла рекордна кількість заявок – 420 за такими напрямками, як: «Покращення інфраструктури міста»; «Культура. Освіта. Спорт.»; «Волонтерство та патріотизм», це на 133 заявки більше, ніж в 2018 році та на 141 – в 2017 році.

21 червня 2019 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто» ПАТ «Запоріжсталь».

Проект лікарні «Територія розуміння» отримала перемогу в конкурсі та грант на реалізацію.

Реалізація проекту «Територія розуміння», передбачає створення на базі КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР – кімнати психологічного розвантаження з буккросингом (бібліотекою), що дозволить в комфортних для дітей умовах, відволікаючись від медичних процедур:

  • організовувати релаксаційні заняття з дітьми з усіх неінфекційних відділень лікарні;
  • проводити заняття психотерапії в комфортних умовах;
  • організовувати для пацієнтів лікарні проведення майстер-класів, інтерактивних занять, вебінарів і ін. за участі партнерів-лікарні (волонтерів, студентів педагогічного училища і т.п.);
  • читати цікаву літературу, спілкуватися, розвиватися;
  • впровадити заходи, спрямовані на профілактику психоемоційного вигорання медичного персоналу.

Проект «Територія розуміння» дозволить зробити перебування кожної дитини, яка знаходиться на стаціонарному лікуванні комфортним та приємним.

, Перемога проекту лікарні «Територія розуміння» у конкурсі «Ми – це місто», Міська  дитяча лікарня №5

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+