, Перемога проектів лікарні в конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто», Міська  дитяча лікарня №5

Перемога проектів лікарні в конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто»

Шостий рік поспіль в м.Запоріжжя проходить конкурс соціальних ініціатив «Ми – це місто» ПАТ «Запоріжсталь», при пайовій участі запорізьких підприємств Метінвесту – «Запоріжвогнетрив», «Запоріжкоксу» та Запорізького ливарно-механічного заводу.

Цього року участь в конкурсі прийняла рекордна кількість заявок – 287 за такими напрямками, як: «Покращення інфраструктури міста»; «Культура. Освіта. Спорт.»; «Волонтерство та патріотизм».

27 липня 2018 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто» ПАТ «Запоріжсталь».

Проекти лікарні «Погляд на світ здоровими очима!» та «Діти в світі рівних можливостей!» отримали перемогу в конкурсі та гранти на їх реалізацію.

Реалізація проекту «Погляд на світ здоровими очима!», передбачає оснащення кабінету охорони зору в лікарні офтальмологічним обладнанням. Кваліфікований персонал і сучасне офтальмологічне обладнання допоможуть дітям м.Запоріжжя з різними патологіями органу зору, в т.ч. дітям-інвалідам по зору мінімізувати фактори негативного впливу на зір, підвищити якість зору і як наслідок легше адаптуватися і соціалізуватися в сучасному суспільстві.

Реалізація проекту «Діти в світі рівних можливостей!» – це вдосконалення відновлювального та реабілітаційного лікування на базі лікарні за допомогою сучасних медичних тренажерів. Впровадження проекту дозволить забезпечити заходи з профілактики розвитку хронічних захворювань і ранньої інвалідизації серед дітей різного віку (від 6 міс до 18 років), підвищити рівень соціалізації та адаптації дітей з обмеженими можливостями, безмедикаментозне лікування серцево-судинних, неврологічних, ЛОР та інших захворювань (цукровий діабет, бронхіальна астма, ДЦП та ін.), прискорити загоєння переломів кінцівок, зменшити супроводжуючий травми біль і набряклість та ін.

Реалізація проектів лікарні «Погляд на світ здоровими очима!» та «Діти в світі рівних можливостей!» не лише дозволить дітям з обмеженими можливостями відчувати себе рівноправними членами суспільства, але підвищить показники здоров’я дитячого населення м.Запоріжжя та області в цілому.

Покращення якості та доступності дитячому населенню м. Запоріжжя та Запорізької області є пріоритетними у роботі КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5».

, Перемога проектів лікарні в конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто», Міська  дитяча лікарня №5

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+