Особливості використання приладів з вимірювання енергоефективності Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Особливості використання приладів з вимірювання енергоефективності

11-12 лютого поточного року у місті Запоріжжя відбувся дводенний тренінг «Особливості використання приладів з вимірювання енергоефективності». Захід проходив в рамках проєкту «Енергоефективність в муніципалітетах ІI», що впроваджується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Тренінг проведено з відпрацюванням практичних навичок використання вимірювальної техніки «Набору першої допомоги з енергоефективності».

Участь у заході прийняли понад 15 спеціалістів із Запорізької області, які безпосередньо відповідальні за енергоефективність у закладах охорони здоров’я. Від КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР на тренінгу прийняли участь інженер технічного відділу Семак О.О. та начальник котельні Філь О.В.

Особливості використання приладів з вимірювання енергоефективності Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Мета проєкту – знайомити фахівців лікарень, відповідальних за енергоефективність з теоретичними основами та практичними інструментами забезпечення безперебійного процесу управління енергоресурсами та приміщеннями лікарень.

Тренерами тренінгу виступили фахові спеціалісти з енергоефективності та енергоменеджменту – Елла Дмитроченкова, Костянтин Тадля та Віталій Круковський.

Під час проходження тренінгу учасники ознайомилися з теоретичною частиною тренінгу: «Комплексна термомодернізація будівель медичних закладів», «Зниження втрат в електромережах та підвищення якості електропостачання», «Забезпечення параметрів мікроклімату в лікарнях» та інше. На практиці учасники навчалися користуватися приладами «Набору першої допомоги з енергоефективності», який дозволить більш ефективно здійснювати управління будівлями та виконувати моніторинг енергоспоживання.

Особливості використання приладів з вимірювання енергоефективності Міська дитяча лікарня №5 детская больница ЗапорожьеРазом із сертифікатами представники лікарень отримали кейси вимірювального обладнання з «Набору першої допомоги з енергоефективності», які перейдуть на баланс медичних закладів, та форми введення даних. Кейс включає комплект вимірювального обладнання:

– газоаналізатор для CO2;
– кліщі струмові та мультиметр;
– анемометр;
– реєстратор температури та вологості;
– люксметр;
– пірометр.

Крім того, в рамках проєкту учасники зможуть отримувати кваліфіковані консультації від експертів Центру ресурсоефективного та чистого виробництва з питань енергозбереження та енергоефективності.

Загалом, участь в подібних тренінгах дає можливість фахівцям лікарні підвищити свій професійний рівень та долучитися до міжнародного досвіду з питань енергоменеджменту, і як наслідок покращити умови комфортного перебування пацієнтів в лікарні.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+